Dostawy

 

 1. BESTLAMP wysyła zamówione produkty wyłącznie za pośrednictwem firmy kurierskiej  DHL.
 2. Wszystkie przesyłki są starannie zapakowane i ubezpieczone od uszkodzenia lub zaginięcia.
 3. W dniu wysyłki towaru Klient jest informowany o wysyłce poprzez wiadomość e-mail z podanym numerem listu przewozowego celem samodzielnego śledzenia przesyłki w systemie DHL .
 4. Z przesyłką dostarczana jest także faktura VAT  lub paragon.
 5. W momencie odbioru przesyłki kurierskiej odbiorca powinien sprawdzić, czy towar jest oryginalnie zapakowany.
 6. W przypadku gdy przesyłka jest otwarta lub w widoczny sposób uszkodzona, wskazane jest opisanie rodzaju uszkodzeń i przesłanie do sklepu.
 7. Uszkodzonej przesyłki należy nie odbierać i niezwłocznie skontaktować się ze sklepem.
 8. Sposób załatwienia reklamacji zostanie podany w ciągu 14 dni od daty jej zgłoszenia.
 9. Jeśli nie będzie możliwa naprawa lub wymiana produktu na nowy, sklep zaoferuje inny dostępny produkt lub zwróci pieniądze.
 10. Termin dostawy zamówionych towarów wynosi od 14 do 28 dni roboczych (licząc od momentu potwierdzenia zamówienia) o ile towar jest dostępny w centralnym magazynie producenta. 
 11. Wszystkie zamówione towary są sprowadzane bezpośrednio od producentów z zagranicy w związku z czym istnieje możliwość wydłużenia terminu realizacji zamówienia po uprzednim poinformowaniu klienta.
 12. Wszelkie spory wynikłe w związku z realizacją zamówień i zakupionych towarów pomiędzy sklepem a Kupującym będą rozstrzygane w pierwszej kolejności na drodze negocjacji, z intencją polubownego zakończenia sporu. Jeśli nie będzie to możliwe lub nie będzie satysfakcjonujące dla którejś ze stron, wszelkie spory będą rozstrzygane przez sąd.